Cro Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cro Serbia

v.2.0beta
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

  -|- MD RP Lijecenje -|-

Go down 
AutorPoruka
RED
Admin
RED


Broj komentara : 168
Join date : 2011-02-24
Mjesto : Rijeka

 -|- MD RP Lijecenje -|- Empty
KomentarNaslov komentara: -|- MD RP Lijecenje -|-    -|- MD RP Lijecenje -|- I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 12:45 pm

Kada dodjete do pacijenta kazete "Dobar dan, Pozvali ste ljeckicku pomoc, Sto vam je?''
Kada vam pacijent odgovori sta mu je bilo pocinjete RP Lijecenje!
Sve se izrazava preko komande /me i lijepog odnosa prema pacijentu:
- /me vadi prvu pomoc iz vozila ((Tada otrcite do vozila i simulirate vadjenje opreme))
Kada to zavrsite vratite se do pacijenta i malo porazgovarate sa njim Npr. :
''Gospodine sada cu vas pregledati, Dali se slazete sa time?'' ((Ako se slozi nastavljate))
- /me pokusava pregledati pacijenta te uspjeva
- /me je saznao da je pacijentu polomljena ruka ((Vi ovo mozete promijeniti, zanci samo da bude sve povezano sa pocetkom))
- /me pokusava izvaditi inekciju protiv bolova iz torbice, te uspjeva ((Mozete izvaditi nesto drugo samo da je sve vezano za RP Lijecenje))
- /me pokusava da dadne inekciju pacijentu i uspjeva ((Nikako ne pisite ime igraca to sam primijetio kod nekih clanova i zbog toga su dobili kaznu))
- Kada ste mu dali inekciju porazgovarate malo sa njim: "Od ovoga ce vam biti bolje" ili "Da li se osjecate bolje?"
- /me pokusava da vrati kost na svoje mjesto ((Ili sto je vec pacijentov problem))
- /me pokusava staviti zavoj pacijentu, te uspjeva
- /me pomaze pacijentu da ustane te ga odvodi do vozila.
Posle navedenog tek mozete ((/heal))


Naravno uvijek mozete ukljuciti mastu kako bi RP Ljecenje izgledalo bolje!


Ako pacijent ne zeli prisustovati RP Lijecenju vi samo produzite i ostavi te ga da pati ((Mi zelimo ovaj SrVr uciniti sto vise RP SrVr-om a ako on ne zeli prisustvovati tome uzitku neka ide negdje drugdje))
Na vrh Go down
https://croserbia.forumotion.com
 
-|- MD RP Lijecenje -|-
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
»  -|- MD RP Lijecenje -|-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Cro Serbia :: CroSerbia Organizacije :: Medical Department-
Idi na: